Przejdź do głównej zawartości

Wstać i rozpocząć działanie

Ziemia rządzi się określonymi prawami. Czy tego chcesz, czy nie, dzieje się tak jak chcemy


i jeśli smutek gotujemy,  smutne będzie nasze życie, a jeśli żyć będziemy w zachwycie, radość i szczęście dostrzeżemy wszędzie i każda chwila piękna będzie.
Zawsze dostajesz to, czego chcesz, więc nie bój się i w szczęście wierz, bo od wiary się zaczyna.
Reszta to skutek i jego przyczyna.


Choćbyś nie wiem jak chciał, choćbyś nie wiem jak był pełen niewiary w to, co napisałam – nie zmienisz tego.

Tak jest, tak to wymyślono i po to nas stworzono. Obudź się, więc, zatrzymaj. To koniec podróży. Wysiądź na przystanku końcowym i przestań innym służyć. Bądź Panem swego losu, weź sprawy w swoje ręce. Zacznij działać rozumem. Pamiętaj, że masz serce. I duszę w tym ludzkim ciele, więc zacznij czcić niedziele, bo niedziela dzień święty od czasów niepamiętnych. Tylko w pogoni za ułudą zapomnieliśmy o tym cudzie.
Dążymy do tego, co nie istnieje, co jest wytworem zazwyczaj cudzej wyobraźni.
Tak – cudzej.
Bo świadomość, na tej planecie jest zbiorowa. Te myśli, które pojawiają się w Twojej głowie nie są Twoje, a nawet, jeśli są Twoje, to już za chwilę pojawiają się w czasoprzestrzeni i w ułamkach sekund są modyfikowane prze miliony istnień, do których chwila moment docierają. Ta myśl, którą wytworzyłeś przed ułamkiem sekundy, w kolejnej chwili nie jest już Twoja myślą. Została zmieniona przez pozostałych kreatorów.
Czy wszyscy na tej planecie jesteśmy kreatorami? Myślę, że jakieś 90%, tylko, że max 10% zdaje sobie z tego sprawę. Przynajmniej w tym regionie zwanym Polską. Dlatego tyle zła się dzieje. Bo ludzie kreują nieświadomie i niestety najczęściej kreują negatywnie.Oczywiście wszystko robione jest celowo. Podsycane są negatywne emocje, by potęgować lęk, obawy, a nawet strach. A przecież pierwotnie strach to było potrzebne uczucie. Teraz został odwrócony i wykorzystywany przeciwko nam. Wiedz, że jest większą bronią niż atom, a nawet broń biologiczna.
Zauważyli, że wystarczy puścić kilka negatywnych wiadomości w Tv, seriali w stylu „dlaczego ja? dlaczego my? dlaczego wy?” ;)
lub tak zwanych programów rozrywkowo bazujących na skrajnych emocjach, a ludzie automatycznie wytwarzają taką falę strachu, że największe tsunami to przy tym pikuś.

Wiecie jak bardzo musiałam przełamać się i zrezygnować ze swojego lenistwa, które tak starannie we mnie pielęgnowali, by wstać o 3:33 i zacząć pisać J

Wiem już jednak, że tylko o tej porze mogą powstać najbardziej wartościowe teksty i tylko o tej porze mogą przynieść udane żniwa.A co oni nam zakodowali?

Że ten czas między 3, a 5 w nocy to najlepsza i najbardziej potrzebna pora na spanie.

Wiecie, kiedy jest najważniejszy czas na spanie?
 – między ok 7: 30, a 10 rano. Wtedy naturalnie śnimy świadomie. Nie trzeba większych umiejętności i przygotowań, by do naszego umysłu przychodziły najbardziej wartościowe obrazy.

No tak, ale przecież zazwyczaj na 7 chodzimy do pracy, na 8 dzieci trzeba zawieźć do szkoły…

Powiecie nieprawda – masa ludzi chodzi na drugą zmianę do pracy, czy też na nockę.
No właśnie – Ludzi - którym mieliśmy pomagać.Mgłą góry spowiteUkryte szczytyDalekoW oddaliI my maliWobec ogromu przestrzeniCzy to nas w końcu zmieniCzy staniemy sięTacyJacy Chcemy byćCzy będziemy potrafiliW tej wielkości żyćSpójrzmy  na góry dalekoW oddaliNie czujmy się więcej maliBo jesteśmy jak te góryWielcy po to
By burzyć muryStawiane od wiekówPrzez człowiekówTak tak przez człowiekówNie przez ludziCzas się obudzićZdać sobie sprawęŻe w życiu jest czas na pracę i zabawęI czas bawić się życiemWięc jak następnym razem usłyszyszW nocy wołanieWstań i podążaj za nim Miłego dniaJ

Komentarze

  1. Masz bardzo ładnego i interesującego bloga. Zostaję u Ciebie na dłużej. Zapraszam też do mnie.
    Pozdrawiam :)
    Twinkle Tiny Star

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nie oceniaj sytuacji bo nikt nie ma racji Tylko Na reakcje uwagę zwróć I króć skróć Ukróć Dalsze negatywne skutki działania od niechcenia  By już nikt w temacie zdarzenia nie miał nic do powiedzeniaŻyczenia przedświąteczne!

Święta, święta już za pasem, każdy się przygotowuje, 
jeden sprząta, drugi kucharzy, trzeci prezenty kupuje:)


Zupa z gwoździa, czyli pomysł na obiad, gdy brak pomysłów

Na pewno pamiętacie bajkę Fredry o tym jak Cygan ugotował Babie Zupa z Gwoździa - ja czasem też gotuję taką zupę - a w zasadzie danie:)
 Jednym słowem - moje gotowanie często przypomina wszystkiego co pod ręką do garnka wkładanie:) Efekty różne tego bywają - na szczęście domownicy zazwyczaj wszystko zjadają, a przy ty nie marudzą zbyt wiele, więc dziś się z Wami takim przepisem podzielę:)