niedziela, 12 czerwca 2016

I Kombi na dobry koniec dniaTym pięknym na żywo pokazem, zespół KOMBI zakończył wczoraj swój oficjalny koncert na Wyspie Młyńskiej podczas 5 Astro Festiwalu.

TO BYŁ NAPRAWDĘ KOSMOS :)

Niestety, z racji, że moim kosmosem jest teraz moja działka, przybyłam tylko na koncert, więc nie wiem, jakich kosmicznych atrakcji mogli doświadczyć tym razem mieszkańcy Bydgoszczy podczas 5 (już?!) Astro Festiwalu.

Za to osobiście doświadczyłam niesamowitego napełnienia kolorami światła, podczas laserowego pokazu na koniec, przy dźwiękach instrumentalnych kompozycji zespołu Kombi.

Ci co nie mieli okazji stać vis'a'vis sceny - niech żałują!

Tego wrażenia nie da się ani opisać, ani pokazać - zwłaszcza na tak skromnym urządzeniu telefonicznym jak mój LG G3 :)

I jeszcze jedna sprawa - teraz już wiem o co chodzi z KOMBI.
Ja pierdzielę - jak to wszystko zależy od przekazu medialnego. Nie miałam zielonego pojęcia o co z tym Kombi chodzi - raz jedno i, raz dwa. Do wcozraj byłam przkonana, że KOMBII, to po prostu nazwa zespołu po reaktywacji, więc w pierwszej chwili zobaczywszy na scenie jakiegoś młodego kolesia śpiewającego w sumie niezwykle - zdziwiłam się niezwykle - bo gdzie do .....jest Skawiński?!

O co chodzi?

Na szczęście pomógł mi KOSMOS i już podczas koncertu doznałam olśnienia, a później, już w domu, wujek GOOGLE wyjaśnił mi, dlaczego piosenki KOMBII są bardziej komercyjne niż twórczość Kombi...no tak...wszystko zależy, który kosmos wybierasz:)

Ja wybieram mój - a mój teraz jest na mojej działce i już w kolejnym poście zapraszam z powrotem do mojego świata:)

A na koniec zapraszam na może mniej spektakularny, ale za to 100% naturalny pokaz kolorów tęczy:)
do poczytania...:)2 komentarze:

  1. piękna tęcza, a z tym Kobmi to w ogóle nie zrozumiałam o co chodzi :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Moim zdaniem jest bardziej spektakularny, zwłaszcza na zdjęciu :) Nigdy nie udało mi się uzyskać takiego efektu, zazdroszczę.

    OdpowiedzUsuń