środa, 28 sierpnia 2013

Dla Szymona Piętko


Wczoraj dostałam informację na mejla, że kwota potrzebna na 3 chemię dla Szymona została uzbierana - teraz tylko trzymam kciuki, by udało mu się pokonać chorobę!

foto od rodziców: www.szymonpietka.pl

Na moim blogu trwała licytacja Poradnika Fitness, która osiągnęła kwotę 20zł - mam nadzieję, że choć symboliczna, to też trafi do Szymona:)

Dziękuję MaLady i Czarnej-Kocurce, które brały udział w licytacji !

Dziękuję też wszystkim, którzy wsparli moją mini-zbiórkę na Się Pomaga!

Przy okazji wpisu - wspomnę też o Festynie, który odbył się w Bydgoszczy właśnie dla Szymona Piętko.

Miałam okazję dołożyć swoją małą cegiełkę w zbudowaniu tego wydarzenia, ale najbardziej podziwiam pewną mamę, która z własnej inicjatywy wzięła się za organizację, a efekt chyba przebił wszystkich oczekiwaniaPodczas dwugodzinnej zabawy - uzbierano ponad 4 tysiące złotych!!!


Niestety nie dysponuję własnymi zdjęciami, ale wklejam kilka, które udostępniła mi główna oraganizatorka festynu - p. Anna Krajewska - wiem, wiem powtarzam się, ale to naprawdę Super Mama:)

Ja jestem bardzo szczęśliwa, że są jeszcze ludzie, którzy chcą bezinteresowanie pomagać i w tym krótkim poście podziękuję tylko wszystkim, którzy zareagowali na moją prośbę o wsparcie i tego wsparcia udzielili, bo dzięki Wam, festyn mógł się odbyć i przy okazji fajnej zabawy zrobilismy coś naprawdę dobrego. Nie chcę nikogo wymieniać, bo nie byłam organizatorem, a tylko malutką pomocniczką - więc mogłabym kogoś pominąć, a poza tym niektórzy chcieli być anonimowi - tak więc przede wszytskim anonimowo podziękuję za kartony gadżetów, które mogliśmy przeznaczyć na fanty - kto zna, ten wie - i niech tak zostanie;)


Zabawa była przednia i jeśli kogoś nie było, bo mu sie nie chciało -  niech żałuje;)


1 komentarz:

  1. Fantastycznie :) Teraz trzymajmy kciuki za ostatnią chemię

    OdpowiedzUsuń